Připravujeme pro Vás nové aktuálnější stránky. Rezervační formulář ale můžete využívat nadále!
Na svých stránkách Vás při Vašich toulkách internetem
vítá Penzion U tuláka!
     

Bylo nebylo, jednou se tak jeden človíček toulal, až se zatoulal do městečka s názvem Dobřichovice. Uchvácen krásou okolí řeky Berounky a tajemností brdských lesů zatoužil strávit nějaký čas v tomto malebném kraji. Avšak padl na něj smutek když zjistil, že zde není kam složit hlavu a dát odpočinek svým toulavým nohám. A tak mu přišlo na mysl postavit střechu nad hlavou nejen pro něj, ale i pro ostatní toulavce krajem českým. Řekl si, že človíčci by zde mohli strávit nejen jednu noc, nýbrž i celou dovolenou, pořádat různé oslavy, svatební hostiny, slavit konec starého roku a příchod nového apod. Nezapomněl však ani na lidičky, kteří se chtějí jenom najíst, napít, dát si kávu nebo zákusek, prostě si jenom odpočinout.

Vznikl tak Penzion U tuláka, který není ani za sedmero řekami, ani za sedmero horami, ale jen sedm kilometrů od hradu Karlštejna a deset kilometrů od krásného hlavního města Prahy. Jelikož ho tulák postavil až na samém kraji města, mohl svým návštěvníkům zaručit klidné a útulné prostředí. Tulák také věděl, že ostatní tuláci se rádi chodí dívat po různých památkách, a tak jich několik našel a napsal o tom zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nyní k sobě zve i Vás. Když se za ním přijedete podívat, tulák Vám nabídne jeden ze svých pěti pestrobarevných pokojů s vlastním vchodem a budete tak nezávislí na recepci. Také Vás pohostí ve své restauraci a umožní Vám poznat skutečnou rodinnou atmosféru.

Pokud Vás tulákovo obydlí zaujalo, rád Vás přivítá. V případě zájmu o ubytování vyplňte rezervační formulář. A pokud Vás tulák nenadchl (i to se může stát), tak Vám přeje příjemné chvíle strávené v jiných končinách a třeba někdy nashledanou.

 
     
     
 
       
       

TOPlist